O nas

Sklep Internetowy Kuchnia-Marzen

Kompleksowe działania – to nasza dewiza! Powiedzieć, że dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, to nic nie powiedzieć! Dlatego – choć oferujemy szeroki asortyment i określoną skalę działań – nie zamykamy się na żadną współpracę. Jesteśmy dla naszych klientów!

Jacy jesteśmy?

Nie chcemy przedstawiać naszej działalności chronologicznie ani zanudzać Was datami. W zamian za to chcemy opowiedzieć Wam co nieco o naszych klientach. Mieliśmy ich już sporo. Działamy na pograniczu różnych branż i spotykamy naprawdę niezwykłych ludzi. Z wieloma mieliśmy przyjemność nawiązać jednostkową współpracę, inni są z nami przez cały czas.

Oferta sklepu

Nasza firma prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową produktów z naszej oferty. W przypadku sprzedaży hurtowej istnieje możliwość uzyskania indywidualnych rabatów po wcześniejszym uzgodnieniu z naszym działem handlowym. Współpracujemy z producentami, bezpośrednimi importerami oraz dostawcami z Polski i z zagranicy. Prowadzimy sprzedaż z kilku magazynów znajdujących się w całej Polsce. Oferta Sklepu Internetowego Kuchnia-Marzen jest stale zmieniana i dostosowywana do aktualnych potrzeb i zapytań naszych klientów.

Dla kogo jesteśmy?

Każdy może zostać naszym klientem! Otwieramy się na każdego, dlatego możesz nim być i Ty! Nie trzymamy się kurczowo jednego zajęcia, robimy wiele rzeczy i w każdej dajemy z siebie ponad 100% normy. Chcemy po prostu dawać Wam to, co najlepsze.

Właściciel Sklepu Internetowego Kuchnia-Marzen

CAPONE Piotr Dobiński
ul. Stefana Jaracza 23/7a
90-261 Łódź
NIP: 7252295429
REGON: 385019722

Klient zawsze najważniejszy

Najciekawsze jest dla nas to, jaką drogę zwykle pokonują nasi klienci, zanim do naszego sklepu internetowego. Dla wielu nie jesteśmy pierwszym wyborem. Nasze działania są nietypowe i na szeroką skalę. Często słyszymy, co nas bardzo cieszy, że zaskakujemy sposobem podejścia do problemu i rozwiązaniem go na poziomie, jakiego klienci oczekują. Nie jesteśmy tym jednak zdziwieni – wiemy, co robimy i jak powinniśmy pracować.